Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-10, 14:39   #820
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
wystarczy nie założyć nogi za nogę.
mini to dość niewdzięczny ubiór do siedzenia
Dokładnie tak to wygląda. [1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8348373 1]Majtki powinny rozpraszac ksiedza na tym samym poziomie co irokez albo mocny makijaz.
Jesli rozpraszaja go w inny sposob, to niech ksieza przestana udawac, ze celibat ma sens i zaczna postulowac o zniesienie go.
Dopoki uwazaja, ze sa ponad pokusami dnia codziennego, to nie widze powodu ograniczania sie specjalnie dla nich.
(przy czym - jak juz mowilam - ja bym mini do kosciola nie ubrala, czy do swiatyni jakiejkolwiek, chodzi mi tylko o argumentacje a bo ksiadz).[/QUOTE]Ale księża nie udają ze nie dotyczą ich pokusy. Nie porownywalabym tych rzeczy. Jestem heteroseksualna ale dekolt pokazujący prawie całe piersi rozprasza mnie bardziej niż czyjś irokez.
Po prostu uważam ze w dobrym tonie jest niepokazywanie ludziom majtek lub biustu zwłaszcza gdy ci ludzie muszą na ciebie patrzeć siła rzeczy.
Myślę że jakby nie było celibatu to tez by rozpraszalo. Myślę że tak samo by rozpraszalo wykladowce tak jak rozpraszalo tego biednego teścia dziewczyny o której pisałam. On księdzem nie byl a miał duży problem z tym gdzie podziac oczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora