Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-12, 17:02   #2352
ruthy
Raczkowanie
 
Avatar ruthy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 317
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Kiedyś Sabrina bardzo reklamowała ten model, wiele kobiet skusiło się pewnie przez to na nią
Mnie także kusi kolor ale model... Nieeee , kiedyś nawet właśnie przez Sabrine miałam na nią ochotę ale jaka zbyło przyszła tak szybko ja odesłałam
Jak był u Sabriny kobalt jeden jedyny raz hyba z 4 lata temu to jeszcze złotych okuc nie było, marzy mi się torebka w kobalcie od SP ale nie wiem czy się doczekamy [emoji170][emoji57]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No właśnie ta torebka jest dla mnie o tyle problematyczna, że nie bardzo wiedziałabym jak ją nosić, bo najbardziej pasuje mi trzymana w ręku, na pasku nie wygląda dobrze przy moim wzroście (wiem, bo moja mama ma ten model), a ja noszę torebki tylko na ramieniu. Jednak u innych kobiet mi się podoba, widziałam nawet niedawno w centrum handlowym babeczkę z czerwoną wersją i to była petarda

O tak, kobalt w złocie to byłoby piękne zestawienie. Aczkolwiek mam wrażenie, że jakiś czas temu było na olx Palermo, właśnie w takim zestawieniu
ruthy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując