Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-12, 21:19   #1083
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Merry2014 Pokaż wiadomość
No tak ta bluzka którą porównywałam nie była w kolorze czystej bieli, była bardziej kremowa.
Mam chłodny odcień cery, ale wydaję mi się, ze złoty mi pasuję - może dlatego, ze od zawsze noszę złote kolczyki.
Co ciekawe dużo osób mi mów, że pasują mi intensywne kolory.
Przeglądałam jedną stronę, gdzie pokazano przykłady gwiazd o danym typie. Jestem podobna kolorystycznie m.in. do Olivii Wilde czy księżnej Kate. A one są chłodnym latem. Inne mi nie pasują.
Biel pasuje większości, tylko każdemu inna, więc przymierzenie pierwszej lepszej nie daje odpowiedzi na pytanie czy pasuje CZYSTA biel.
Ja bym się nie porównywała do żadnych gwiazd, to nie ma za bardzo sensu. To co widzisz to z reguły twarze ukryte pod makijażem, przefiltrowane przez ustawienia aparatu oraz dodatkowo ustawienia Twojego monitora. No i do tego na różnych stronach napotkasz sprzeczne informacje co do typów kolorystycznych celebrytów.

Jakie to są te kolory intensywne, które wedle opinii otoczenia Ci pasują?

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-05-12 o 21:20
chimay jest offline Zgłoś do moderatora