Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-13, 14:18   #10
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Odpowiadając na pytanie w tytule - moim zdaniem tak.
Jest wielu aktorów po 40 których wygląd podziwiam i czasami trochę zazdroszczę, że nie jestem starszy (za parę tygodni zbliżają się dopiero 21. urodziny ). Ale tylko czasami - fajnie jest być młodym, niemniej nie boję się dojrzalszego wieku. U kobiet tego nie widzę; niestety okolice 40-stki często zabierają Paniom całą fizyczną atrakcyjność w moim oczach. Może kiedyś mi się to odmieni.
Cytat:
Napisane przez Aritsa Pokaż wiadomość
I z tym, że starszy facet podoba się młodszym kobietom, to też bym nie szalała... Kwestia indywidualna, ja na starszych uwagi nie zwracam.
Zależy od gustu. Wielokrotnie jednak ten trend dostrzegłem. Ciężko też jest zaprzeczyć popularności wątku o tej tematyce na Intymnym.
Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Patrząc na polskich panów to niestety jest zupełnie odwrotnie.
Kobiety pozostają atrakcyjne bardzo długo gdyż dbają o siebie, natomiast panowie dziadzieją już w okolicach 30 urodzin. Niestety wielu widuje zaniedbanych panów z brzuszkiem. Wysportowany, szczupły zadbany facet po 40 ze świecą szukać.
Kwestia zadbania.
Poza tym nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja tego nie zauważyłem. Większość kobiet po 40. które mijam na ulicy wcale nie jest atrakcyjna, wręcz daleko im do tego.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE

Edytowane przez OldWorldBlues
Czas edycji: 2018-05-13 o 14:21
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując