Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik: Blizny, przebarwienia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 17:17   #230
Fides
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 32
Dot.: Trądzik: Blizny, przebarwienia

Dziękuję Ci za odpowiedź, miki188. Fakt, czytałam, że nie jest fotouczulający i może też z tego powodu żadna z lekarek, które leczyły(-ą) mnie na trądzik, nic nie wspomniały o filtrach, a jedna wręcz zaleciła, abym sobie podsuszyła syfki na słońcu. Ponoć niewielka dawka promieni słonecznych (czas wystawiania twarzy na słońce maksymalnie do 15 minut) nie wyrządzi wielkich szkód, a jedynie zasuszy ropne krostki. Fakt, w zeszłe lato częściej przebywałam na słońcu i stan cery poprawił się (głównie ze względu na opaleniznę), ale tylko do jesieni. Potem nawrót. Pewnie większość wie coś na ten temat.

À propos kombinacji co i kiedy używać. Duac i Acne-Derm tylko na noc i na zmianę - jednego wieczoru Duac, kolejnego Acne-Derm. Tego nie chcę zmieniać. Teraz próbuję w to wpasować krem nawilżający oraz filtr, ale nie chcę przedobrzyć, więc jeżeli zgodnie z Twoim zaleceniem miałabym używać filtru codziennie, to nakładałabym go przed czy po nałożeniu kremu nawilżającego? I czy zastosowanie dwóch specyfików tak jakby na raz nie będzie zbyt obciążające dla skóry? A może filtr będzie już wystarczająco nawilżającym kosmetykiem?

Edytowane przez Fides
Czas edycji: 2008-07-29 o 13:46
Fides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując