Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2019 cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-04, 20:07   #765
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Witam nowe PM-ki
Kurde, z Warszawy nikt nie bierze ślubu?

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Wiem wiem że już dobra ale u mnie na sali płacimy korkowe 4 zł, a wódka wyborowa kosztuje 26 zl u nich wiec zwyczajnie jesli mamy kupić za np 22.50 to nam sie to nie opłaca A wy dziewczyny które macie wesele w restauracji płacicie korkowe ??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas nie ma korkowego, a sala nie zapewnia żadnego alko
Jeju, tu już wódkowe tematy... U nas degustacja wódki nie wchodzi w grę, musimy się zdać na podpowiedzi Ale nie wiem, jak będziemy liczyć, jeśli 0,5 na głowę, to boję się, że nam w cholerę zostanie - wiadomo, grunt, żeby nie zabrakło, ale towarzystwo jest mało wódkowe i myślę, że tyle litrów nie pójdzie. My się chyba musimy zaczaić na jakąś hurtownię z prawem zwrotu, bo szkoda mi kasy, a że wódki nie pijamy, to mogą u nas zapasy i sto lat stać

Cytat:
Napisane przez szatynkaa89 Pokaż wiadomość
Granatowy garnitur [emoji7] w takim widzę mojego TŻ a on w sumie nie protestuje bo też mu odpowiada ten kolor [emoji4] super że udało wam się znaleźć kogoś kto doradzi i jeszcze wszystko pasuje [emoji6]

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Ach, facet w granacie też bym swojego teżeta ubrała w ten kolor, zobaczymy!

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Ale wy pewnie macie pomysł, plan jak to ma wyglądać a ja I have nothing nothing nothiiiiiiing

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Balewska, tęskniłam :heart:

Powodzenia, Mariamarysieńko, jesteś coraz bliżej! I mam nadzieję, że Agus dziś fajnie poszło
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora