Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony 2015 część 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-24, 06:22   #3572
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Żony 2015 część 15

Cytat:
Napisane przez MagicGirls Pokaż wiadomość
No świetnie sQ tylko średnie masz doświadczenie w zostawieniu dziecka na kilka tygodni,nagle bez Mamy.
A jeśli nawet to powtorze setny raz każde dziecko inne.I z całym szacunkiem ale sama napisalas ostatnio do Asiaczka żeby urodziła drugie I dawała Ci rady jak to jest mieć dwoje dzieci.
Tak samo Ty wychowaj 5tke i wypowiadaj się dając rady do każdego dziecka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weź w ogóle przestań bo jak zawsze wyolbrzymiasz byle postawić na swoim. Jak zawsze adwokat na miejscu. Post na 3 akapity a gówno wnioslo do dyskusji bo nie na temat. Piszesz byle pisać. Ani kilka tygodni ani 5 dzieci nie ma tu najmniejszego znaczenia. Zejdź że mnie i odczep się ode mnie raz na zawsze w końcu.
Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Matko, wojna.
Nie pisalam o mm tylko o butli. Może byc z mlekiem matki.

Mnie wybudzalo wstanie do dziecka nad ranem na tyle ze koniec spania. Chodzilo o to żeby go o tej 4-5-6 mąż zabrał na jedzenie z sypialni. Żebym ja się nie wybudzila. Niestety, od zawsze dla mnie pobudka o tej porze=koniec spania. I tyle.


Ale spoko. Jest jak zawsze. Liczy się że znam doświadczenie matek z naszego grona a ro że słucham od koleżanek że się da i wierzę że się da to nie. Już raz usłyszałam że inne dzieci i doświadczenia nikogo tu nie interesują i nie mają związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też o to chodziło. Żeby dało się raz na milion dać w butli choćby moje mleko i pospać.
Ale coz. Jak dla kogoś to wrażliwy temat to patrzy zero jedynkowo i nie ma zmiłuj żeby można było powiedzieć coś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka

Edytowane przez sQuaara
Czas edycji: 2018-06-24 o 06:37
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora