Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-02, 14:41   #1409
Latenya
Przyczajenie
 
Avatar Latenya
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 24
GG do Latenya
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Czarna Maciejko,

Miss Venflon już mi odpowiedziała Albo za krótki kolczyk i będę musiała iść w pon. na wymianę, albo za duże opuchnięcie (zaraz idę zrobić naprar z szałwii i z tego zrobić, tak jak mi Miss Venflon powiedziała, kostki lodu i obłożyć). Mam ich wizytówkę i dziękuję Ci za podanie numerów telefonów Widać, że jesteś bardzo miłą i chętną do pomocy osóbką . Ja przekłuwałam w salnie Valhalla na ulicy Chopena, z racji tego, iż ta pani tam była o wiele wiele przyjemniejsza i milsza niż ta, z Królewskiej (poprzedniego dnia poszłam z koleżanką, która na król. przekłuwała brew. pani niezbyt miła, skwaszona mina i w ogóle, jakby miała wielki problem ) natomiast na Chopena wstąpiłam na chwilkę, przeprowadziłam dokładny wywiad (pytania typu. czy mogą się "ścierać" dziąsła, jak długo się goi i co jest bezpieczniejsze -brew czy warga) Pani ta sama miała wargę przekłutą, odpowiedziała mi więc wyczerpująco na moje pytania. Po jakichś 20 minutach powróciłam z karteczką "zgody" jako że mam 17 lat i tym razem przyszedł kolej na jej repertuar pytań (czy jestem alergiczka, na co mam alergie, czy sie boje ) zpsikała mi wargę znieczulaczem i dopiero po jakichś 10 minutach przekłuła mi wargę. Ciągle mi powtarzała, abym się nie bała, że będzie bolało, ale przez chwilkę itp. Kolczyka mam ze stali chirurg., a na wizyte nie byłam umówiona. Po znieczuleni przez jakąś godzinę ledwo co mogłam mówić, miałam tak drętwą wargę i język, że ohoho
__________________
I'll be your water bathing you clean
The liquid peace
I'll be your ether you'll breathe me in
You won't release
I'll be your water bathing you clean
The liquid peace
I'll be your ether you'll breathe me in
You won't release

Edytowane przez Latenya
Czas edycji: 2008-08-02 o 14:50 Powód: poprawka
Latenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując