Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-03, 11:52   #3662
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Dzień dobry!
W piątek dostałam już Shimmerka-Amberka!!!! Ominął UC, ale chyba złapali Rose, bo upolowany oczywiście w tym samym czasie, a jego brak

Zaliczyłam już z Amberkiem dwie imprezki w ten weekend Daje bardzo subtelny blask (i o to mi chodziło!, bo nie lubię brokatowego efektu), jednak widoczny dla innych bo zebrałam wiele komplementów poczynając od swojego TŻ-ta, kończąc na obcych
Fajnie było sobie robić taki ładny makijaż Sand+Amberek+ nowa pomadka diora Ale fajnie być dziewczyną WOW!
Jeszcze tylko muszę sobie skompletować najodpowiedniejszy do shimmerka pędzelek, testuję teraz wszystkie, które mam Fajna zabawa

Nie mogę doczekać się Rose!!!

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Widzę, że dzisiaj dyskusje Trzydziestolatek
Ten mógłby być dobry, bo miałam z tej serii pod oczy i był bardzo fajny
Ja daję brązer (ale prasowany) na policzki i na to Shimmer. Efekt super
Beaute Initiale jest świetny
Hmm, teraz mam dylemat, który kremik wybrać? skoro wszystkie takie dobre...
Cytat:
Napisane przez Olilili Pokaż wiadomość
Jezeli ktoś z Was jest w Warszawie to proponuje wycieczke do Domów Centrum ( na Marszałkowskiej , na przeciwko Pałacu Kultury)nie wiem od kiedy ani do kiedy ale jest wyprzedaz minus 70% na nie które kosmetyki,dzieki czemu zdobyłam maczka Clinique i zapłaciłam za niego 42 zł. takze warto sie przejsc i zobaczyc
Byłam w piątek w GC na Marszałkowskiej, owszem przecena jest, ale towarów już brak, nie zostało nic ciekawego, więc Tru nie ma jednak konkurencji.

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Poniewaz juz czas mi najwyzszy na jakis czas pozegnac sie z Diorem wiec szukałam czegos w Chanelu i mi babka w perfumerii powiedziała ze z Chanela krem matujacy przeciwzmarszczkowy dla cery tlustej po 35 roku zycia jest ten Rectifiance Intense ale nie krem tylko fluid.. wiec narazie go wypróbuje tym bardziej ze wersja na noc dzis własnie do mnie przyleciała.. czekam jeszcze na ten fluid na dzien.. dam oczywiscie znac jak sie spisuje
Eszton, to czekam na recenzje

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
mam shimmerka mam shimmerka
ale różowy jest mega bardziej powalający jednak
Ja czekam na różowego, czekam, już tak za nim tęsknię...!

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy ktora z dziewczyn dostala juz pedzle?
Pędzel dostanę pewnie koło wtorku, polecony idzie średnio tyle samo co zwykły, a w W-wie listonosze po tych strajkach kiepsko pracują (w wielu UP pracownicy się pozwalniali i jak to pani określiła "nie ma komu pracować", chętnych brakuje). Oczywiście dam znać jak przyjdzie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora