Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krótkie paznokcie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-02, 08:23   #37
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Krótkie paznokcie.

Cytat:
Napisane przez zuzia600 Pokaż wiadomość
Cześć!

Moim pytaniem jest, czy jest sens zapuszczac paznokcie (bardzo mi sie podobaja długie, pomalowane) które są dość nie praktyczne u mnie, gdyż ta rózowa płytka jest dość krótka i gdy zapuszczam pazokcie to ta biała płytka jest giętka i łamie się i wygląda nieestetycznie. Co myślicie na temat tych w załączniku?
Cytat:
Napisane przez claudineee Pokaż wiadomość
Mam identyczne paznokcie jak Ty - też mam mają płytkę i wcześniej moje paznokcie ciągle się łamały... Udało mi się je wzmocnić ale nie żadnymi odżywkami tylko suplementem (a właściwie lekiem Biotebal), a potem zaczęłam je zapuszczać i uważam, że wyglądają ładnie - wcale nie są nieestetyczne, starannie pomalowane wyglądają super
Też mam takie paznokcie, jak Wy i zapuścić je jest bardzo trudno. Przez jakiś czas pomagał Nail Tek II, ale nie chciałam stosować go długo ze względu na formaldehyd w składzie, więc wszystko wróciło do normy. Po Eveline 8 w 1 i diamentowej efekt też był przez chwilę. Po krótkim czasie cieszenia się wcale nie aż takimi długimi paznokciami, piszę raczej o troszkę dłuższych końcówkach, wszystko wracało no normy.
Jadłam Silicę, skrzyp, po kolei nie na raz, ale chyba nie jestem zbyt regularna w stosowaniu albo na mnie to nie działa i taka moja uroda. Olejowanie też nie przyniosło spektakularnych efektów i się znudziłam Pewnie łatwiej jest dbać o paznokcie jak widać namacalne efekty.

Cytat:
Napisane przez gskjgd Pokaż wiadomość
Krótkie paznokcie, ale zadbane i ładnie pomalowane też są ładne i wygodne
Też się tego trzymam, bo jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. Choć czasem mam wrażenie, że bez lakieru/odżywki na paznokciach, one by się całe rozdwoiły i ściągałabym tylko liczne warstwy...
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując