Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-07, 09:41   #4800
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Już dzwonię

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Dzwoniłam, są wszystkie oprócz pearl grey Ona się wyprzedała jeszcze w regularnej cenie



---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
kupić coś... nie kupić.... kupić.... nie kupić
ratunku - nie powinnam nic kupować, ale jak żyć....

Co kupiłaś ?

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez magdis Pokaż wiadomość
Znowu kupiłam Mam nadzieję, że coś jednak odeślę [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pochwalcie się łupami, ja nie kupuję, niech chociaż oko nacieszę

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
może

Żaden tam ze mnie specjalista Prawda jest taka, że JAKOŚĆ wykonania wielu torebek z przedziału cenowego ok. 1000 zł nie odbiega od tych z większą ilością zer Bardziej tu chyba chodzi..nie wiem, o prestiż , o to, że zbyt wiele nie będzie ich na ulicy? I właśnie guzik prawda, bo na ulicy te drogie też będą. Inna sprawa, że większość z nich to może będą podróbki, ale znowu... są podróbki i podróbki.

Ja jestem zdania, że nigdy nie noszę podróbek, bo sama przed sobą czułabym się źle, więc kupuję i noszę oryginalne rzeczy takie na jakie mnie stać, ALE ponieważ kocham torebki, to umarłabym przy jednej nawet najdroższej, bo w końcu i tak by mi się opatrzyła i znudziła i jej wartość cenowa tego by nie zmieniła
Wolę jednak kupić i zmienić coś częściej, żeby umilić sobie życie .

W moich oczach jesteś ekspertem Nigdy nie miałam naprawdę drogiej torebki, ale też myślę sobie, ze po osiągnięciu pewnego pułapu cenowego, po prostu nie da się podnieśc juz jakości, płacimy za markę, prestiż, za to co jest trudniej dostępne. Bardzo lubię o takich torebkach czytać czy ogladać filmy, ale nigdy nie czułam pokusy, zeby kupić. Nasza rozmowa tylko mnie upewniła


P.S. Nic tak nie umila życia jak nowa torebka
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora