Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-07, 18:05   #4828
dolcissimaa85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 572
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
kusicielka
A tak poważnie mówiąc to ten kolor do czego będzie pasował? Nigdy nie miałam torebki w takim odcieniu W ogóle w odcieniach czerwieni nie miałam.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Jeszcze Was zapytam czy w tej chwili zapłaciłybyście 328 usd + 70 usd za wysyłę z usa Bristol pearl grey? Bo wydaje mi się, że mimo jej uroku, w chwili wyprzedaży cena chyba jest zbyt wygórowana?


Ten kolor jest naprawde ladny, nie jest to neonowa żarówka 🤪 on jest taki malinowy. A do czego nosic? Moim zdaniem do wszystkiego, wiadomo biel czern szarosc, beż, granat..jedynie chyba do brązu jakos nie bardzo, do pastelowych kolorow tez fajny bo ozywi, no chyba ze jestes odwazna to nawet do żóltego albo limonkowego badz elektrycznego niebieskiego tez bedzie pasowac...[emoji3] a tak wogole to uwazam ze kolorowe torebki sa nie tylko na lato i wiosne, zima do plaszcza czy kurtki w stonowanym kolorze plus szal w kolorze torebki tez pieknie bedzie wygladac[emoji7]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
dolcissimaa85 jest offline Zgłoś do moderatora