Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Program 500+ plus offtop ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-26, 10:12   #5001
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Program 500+ plus offtop ;)

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
a to takim zapisem i tak omineli, bo teraz musza firmy umowy miec miedzy soba, a sa pewnie pojedyncze czesto przelewy i w sumie nawet jak ktos zleci i powie, ze sie pomylil, to co mu zrobia

dla mnie to jest niefajne, powinien wybor miec otrzymujacy zaplate, ale np. pisac na fakturze, a nie, ze ten zlecający, juz ta ustawa to dla mnie za bardzo sie wpieprzanie w firmy i ich kase.

Jak juz tak chca, to niech bedzie krotszy termin zwalniania pieniedzy, a nie 60 dni

tak nieraz patrze na te wchodzace ustawy i mysle czy niedlugo w kazdej firmie nie kaza utworzyc nowego stanowiska, tzw. donosiciela, dawniej nazywnaych ubekami, esbekami czy kto ich tam wie...
No też tak to odczuwam. jest to traktowanie wszystkich jak leci jak złodziei tyle. Zmiany wchodzą w takim tempie ze naprawdę mam już dość i jestem tym mega zmęczona.
+ generowanie dodatkowych potężnych kosztów, bo co zmiana, to zmiany w systemach i konieczność wykupienia kolejnych abonamentów na uaktualnienia systemów, nowych wersji programów, itp.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora