Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 13:03   #1228
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Szukam dziewczyn, które są chore i chcą z tego wyjść - część III

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
Kika oby to normalne jedzenie na dobre Ci wychodzilo Kochana
Dziękuję mam nadzieję, że tak właśnie będzie, ale nie ukrywam, że boję się roztycia (nie przytycia a roztycia)
Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość
Ja dziś mam taki sobie humorek... Wczoraj dowiedziałam się, że muszę zmienić wakacyjne plany i troche mnie to wkurzyło, bo miałm jechać na wyjazd do włoch, bardzo się na to cieszyłam - a tu trzeba gdzie indziej

Natomiast jeśli chodzi o wagę, to zrobiłam dziś coś takiego, włączyłam wagę, popatrzyłam na nią po czym poczekałam aż waga się wyłączy i nawet na nią nie weszłam. Nie boję się tego, co bym tam zobaczyła, nie ciekawi mnie to nawet, po swoim odbiciu w lustrze widzę, że jest mniej więcej optymalnie jeśli chodzi o moją wagę, sylwetkę i samopoczucie

Maggie- zazdroszczę Ci! Nie mam TŻa i marzy mi się jakiś
Toffie - każdy miewa wzloty i upadki, głowa do góry

cała reszta- buziaki dla Was i dzięki za powitanie
planami się nie martw moze wyskoczysz w inne ciekawe miejsce a co do wagi to baaaardzo dobrze zrobiłaś po co się martwić czy jest poł kg w tę czy w tamtą stronę?

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
poziom tłuszczu w siłowni na specjalnej wadze. i wciąż nikt mi nie odpowiedział, czy 19 to wystarczająco, by okres normalnie wrócił, czy też muszę dobić do 20.. dziękuję za gratulacje. ; * i cieszę się, że u Ciebie lepiej, ja też raz na zawsze rzuciłam liczenie kalorii.


mi też się marzy jakiś fajny Tż. i fajnie, że nie weszłaś na wagę- gratuluję sukcesu! małymi kroczkami i wygramy! : D a gdzie jedziesz, skoro nie do Włoch? ja bym się gdziekolwiek wyrwała, ale dopiero pod koniec sierpnia jadę.. ale nie jest tak źle dobrze bawię się i tutaj.
aha bo ja też jestem ciekawa poziomu tłuszczu, ale nie mam takiego urządzenia niestety wiesz z tymi % to różnie bywa, jednym wystarczy tyle, a innym nie...ale trzymam za ciebie kciuki, okres na pewno niedługo wróci
a co do Tz-ta to z pewnością niebawem pojawi się na horyzoncie jakiś boski kolo i stracisz dle niego głowę

Monochrome bardzo się cieszę, że już lepiej się czujesz pij częściej te witaminki

ehh a ja sama nie wiem, niby zwiększyłam jedzenie, tzn jem większe porcje, ale nie wiem już sama czy dobrze się z tym czuję, mam wrażenie, że mój brzuch już nie jest taki płaski i w ogóle
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora