Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paznokcie Wroclaw
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-09, 15:02   #164
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Dobrusia76 Pokaż wiadomość
Czy możemy w sklepie, patrząc na buty, powiedzieć że są dobre?
Tak, ja potrafię powiedzieć patrząc na buty czy są dobre. Czy są wykonane z dobrej jakościowo skóry, czy obcas jest dobrze wyprofilowany, czy wkładka jest profilowana, czy podeszwa jest z odpowiedniego materiału, czy buty są szyte czy klejone. Jeśli widzę prawidłowo wykonane paznokcie pierwszego dnia, to będą tak samo dobrze wykonane tydzień później, miesiąc później, a nawet 2 miesiące później, nie będzie się z nimi nic działo nawet jeśli będziesz nimi zdzierała tapety i przekopywała grządki.


Cytat:
Napisane przez luiza210 Pokaż wiadomość
To sa zrobione paznokcie przez P.Agate z salonu laurent!!!!
(...)
to sa jej prace
Na zdjęciach widzę tylko niewyraźnie różowe paskudztwa i paznokcie cmentarne (czy ja dobrze widzę czarny żel ? wygląda jak brud za paznokciami)

Cytat:
Napisane przez piwcior Pokaż wiadomość
Zdjęcia były robione DWA dni po przedłużaniu. (...)
Pazurki na szczęście mam już poprawione w innym salonie.
Ok, powiedzmy że Ci wierzę. W takim razie nie mogę innej rzeczy pojąć - dlaczego dałaś sobie zrobić takie paskudne paznokcie to raz, a dwa - dlaczego nie poszłaś ich zareklamować i poprosić o zwrot wydanych pieniędzy. To co miałaś na paznokciach to koniec świata a nie tipsy, w życiu nie pozwoliłabym sobie zrobić czegoś takiego.

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
j
Szugar-rozumiem, mi tez sie wlacza zylka detektywistyczna gdy czytam posty negujaco/chwalace wizazanek z mala iloscia postow na koncie
No właśnie ... Ja tej p. Sary jeszcze nie skreślam, moja przyjaciółka się do niej wybiera na dniach, więc wkleję zdjęcia o ile będzie to możliwe i zdam relację
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując