Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-04, 11:29   #35
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie musisz być albo chłodna albo ciepła. Są typy, którym służą i takie i takie barwy (wtedy jakaś inna ich cecha jest istotniejsza niż temperatura).
moją najistotniejszą cechą (urody) jest rozmemłanie




Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie lubię za bardzo bloga Marii, bo moim zdaniem to jest blog o tym, jak ubrać Marię, a nie jak ubrać się klasycznie. Nie ma tam dla mnie nic o zasadach, jak dobierać ubrania do siebie, jak stosować i interpretować te zasady oraz jak je sensownie łamać, jeśli ktoś akurat ma taką potrzebę. Tylko o ubieraniu Marii. A jak ktoś wygląda inaczej niż Maria, no to trudno
O wiele pomocniejsze są dla mnie blogi szkoładam (z płatnym dostępem) lub Jak ubrać dorosłą kobietę, chociaż nie do końca zgadzam się z niektórymi poglądami autorki oraz nie przekonuje mnie jej styl, to akurat wpisy o materiałach, o jakości, o regułach ma bardzo pomocne. Parę tego typu wpisów miała też Classic Valeria.
Z vlogerek najbardziej lubię Justin Leconte, Aleksandrę Frątczak oraz AllyArt (typologia Kibbe). Od nich się rzeczywiście czegoś nauczyłam.
co do bloga Marii to masz rację, zgadzam się ale mimo wszystko lubię tam zaglądać.. chociaż ani uroda ani sylwetka ani zwłaszcza styl autorki nie jest mi bliski. Jednak jest w niej coś inspirującego, jakiś rodzaj szlachetnego uporządkowania... któego w żaden sposób nie odnajduję w swoim życiu... może dlatego mi się tam podoba; lubię też czytać recki perfum (których nigdy nie kupię) na fragrze i oglądać zwiastuny horrorów (na które nie chodzę)

tak w ogóle to ja jestem na bakier z całą blogosferą
zarówno modową jak i urodową.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując