Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy październikowe 2018 cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-05, 10:43   #1644
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Moja tez pierwsza i przed porodem mega sie balam i pamietam mowilam no mozesz wazyc ponad 3 kg zeby bylo latwiej cie ogarnac w rekach bo ja mam malutkie dlonie [emoji38]
A ta co psikus i wyszla taka mala mysle,ze kogos dziecko takie male bym sie bala ogarniac ale swoje jakos wiesz,ze musisz i to robisz takze bez obaw ogarniesz wszystko mowie to z wlasnego doswiadczenia . Zawsze sie zastanawialam czy ten instynkt istnieje to chyba mysle,ze tak i dziala zaraz po urodzeniu mimo,ze sie nie wie co i jak to i tak sie robi [emoji38]
Bedzie dobrze zobaczysz
Mam nadzieję, że tak będzie...

Wczoraj byłam na wizycie. Tak jak myślałam mała nie przekręciła się a w ogóle ułożyła się jeszcze dziwniej bo tam gdzie miała stópki ma uda... Lekarz miał problem z pomiarami dlatego że tak dziwacznie leży. Mała prawdopodobnie ma niecałe 3 kg. Wstępnie będę mieć cesarkę 22.10 ale do szpitala chce mnie położyć wcześniej, może nawet 15.10 żebym w razie odejścia wód czy rozpoczęcia akcji porodowej była na miejscu. Chyba zwariuję w tym szpitalu przez tyle czasu... 11.10 mam się zgłosić do szpitala na ktg i wtedy będzie ostateczna decyzja. Zaczęło mnie to wszystko bardzo stresować i boję się tego co będzie. Dostałam tabletki na obniżenie ciśnienia i mam odpoczywać.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując