Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-14, 22:32   #2647
Szara Róża
Zakorzenienie
 
Avatar Szara Róża
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 207
GG do Szara Róża
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? (XXII)

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Też to odkryłam . Zagorsk najfajniej pachnie jak jest nieco chłodniej. W upale się rozmywa jego świeżość, ale jak tylko temperatura spadnie tak do ok. 15-20 stopni, to jest miodzio
W pełni popieram Właśnie dlatego odkładam zakup pełnej flachy na przyszłą wiosnę Ach, wiosna pachnąca Zagorsk'iem!

A tak przy okazji - Avignon najpiękniej nosi mi się zimą Co do reszty pór roku nie mam (jak na razie ) Kadzidlakowych skojarzeń

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Obserwuję ten sklep krótko, ale z tych obserwacji mi się wyłania bardzo sympatyczny obraz taki konkretnie, że oni tę promocję częściej mają, niż nie mają.
I oby tak dalej


Cytat:
W temacie: odebrałam wspólnozakupową paczkę od Geoni i pachnę pięknie miksem L’Ombre Fauve PG, Aki Tann Rokka, Molecule 02 i mgiełką Monyette.
Papuź, a co to za suche sprawozdanie? Proszę mi tu natychmiast zaskrzeczeć parę słów o tych cudach powyżej
Szczególnie o Monyette
Ale o reszcie też

---------------

Ech, taka jakaś przeżuta i wypluta dzisiaj jestem Grzebię sobie właśnie w pudełkach z próbkami w poszukiwaniu czegoś do obwąchania Co by tu sobie... Hmm, In Love Again? Love in Paris? Just Me Paris Hilton? Paris? Nie-e! Będzie Smok w wersji EDT dla przypomnienia
__________________
"Są takie chwile, gdy się nie śmie badać
swej własnej duszy, bo się człowiek lęknie,
że ani jednej nie znajdzie w niej struny,
co potrącona, jeszcze czysto dźwięknie."


Szara Róża jest offline Zgłoś do moderatora