Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-12, 15:18   #842
Maggddalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej Dziewczyny!

Ja miałam operacje w poniedziałek [emoji16] najgorsza dla mnie była druga doba. Dzisiaj już czuję się coraz lepiej, wstaję rano z trudem ale z każdą godziną mój stan się poprawia widzialam na forum pytanie jak sobie radzić z leżeniem i poduszkami - dla dziewczyn które czekają na operację lub są świeżo po polecam zaopatrzyć się w poduszkę tzw "rogala" do podróży, ta poduszka warta jest wszystkie pieniądze na rekonwalescencje ! Nie wiem jakbym sobie dała radę bez niej.

Piersi jak na razie wyglądają mało naturalnie ( mam 300 ml, profil HP, okrągłe) ale wiem, że trzeba uzbroić się w cierpliwość. Już nie mogę się doczekać jak zaczną się zmieniać [emoji4]

Mam do Was pytanie - czy nosicie bandaż elastyczny zamiast opaski? Ja na razie noszę opaskę ale jest widoczna pod ciuchami i dzisiaj zaopatrzyłam się w bandaż elastyczny aby mieć alternatywę kiedy będę chciała wyjść do ludzi [emoji16]
Co o tym sądzicie ?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maggddalena jest offline Zgłoś do moderatora