Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-13, 11:09   #2441
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A mnie nie dali rabatu. Pewnie dlatego, że zamówienie malutkie. Chociaż nie wiem czy coś jeszcze u nich kupię. Denerwuje mnie że wszystko mają w plastiku.
no ja sporo wydałam, ok. 250,- a z tym plastikiem masz rację
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
.


Przyszło moje zamówienie z Pigment, nie mogę się doczekać testowania odżywek i szamponu, a maski znam, bo to moje drugie opakowanie do wysokoporów i do niskoporów miałam próbkę. Kupiłam też w tym niby "kubku" odżywkę do kręconych włosów, dla syna. Pigment super zapakował przesyłkę w te papierki, co są w tle, prawie każdy produkt osobno był zawinięty, dorzucił sporą garść cukierków i kilka próbek, jak na sporą zniżkę, którą miałam i do tego wysyłkę gratis, to nie spodziewałam się, że się tak starają

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość

Dziękuję: ) Mowisz ze Alva to mocniejszy zawodnik? Juz dawno chcialam sprobowac, wlasnie o Alvie niesmialo myslalam bo kojarzylam ze wyroznia sie nieco dzialaniem.

od lat u nas jest w domu ten olejek, nie wyobrażam sobie inaczej


na duże pryszcze, krosty (choć już nieczęsto się zdarzają), na kurzajki (moje dzieci chodzą na basen); moja ciocia (70+) smarowała sobie brodawkę na twarzy - zniknęła; młoda zabiera na obozy (harcerskie) jako środek silnie dezynfekujący w razie kleszcza, drzazgi... na katar też działa - jak coś mnie kręci w nosie, boli i wiem, że już zaraz się zasmarkam to wdycham zapach (z rozsmarowanej na skórze kropli) przez jakiś czas - no nie powiem, żebym się po tym budziła całkiem zdrowa ale pomaga nieco ograniczyć infekcję na pewno
jedyne co to nie nadaje się na śluzówki (afty czy na jęcznmień na oku


a tak to bardzo polecam


z tym, że Alva Rhassoul to nie jest tylko olejek herbaciany, to mieszanka z manuką i lawendowym


mam zapytanie o kuferek natury
ogólnie jest w porządku, nie?
dają jakieś %% czasem?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora