Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krem pod oczy. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-21, 11:21   #476
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Retimax to jest maść natłuszczająca, która pomoże na popękaną, wysuszoną, podrażnioną skórę, ale nie na poszatkowane wiązki kolagenu w głębokich warstwach skóry właściwej, a to one są przyczyną moich cieni pod oczami. Na to w zasadzie nic się nie da zrobić, bo ostrzyknięcie kwasem hialuronowym też niewiele da, a bardziej zaawansowane zabiegi medycyny estetycznej są dla mnie za drogie.
Poza tym metody typu gruba warstwa czegoś natłuszczającego są dla dwudziestolatek, nie dla prawie czterdziestolatek. Skóra z bardziej złożonymi problemami tak nie działa, że coś dzieje się w jej głębokich warstwach, wiec się położy olej, krem Nivea albo maść natłuszczającą i voila, po problemie.
Ale ja mam tyle samo lat co Ty i używam jej z powodzeniem. No ale pewnie jak piszesz masz bardziej złożony problem.

Odkąd pamiętam używam tej maści na okolice oczu, na resztę twarzy na zmianę z tą maścią masła kakaowe i shea, wyglądam młodziej o 10 lat co najmniej i myślę, że to zasługa tej maści między innymi. Ale wiem, że kiedyś przestanie wystarczać.
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując