Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-24, 07:30   #3553
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.68

dzień dobry
nie ogarniam bambuczy ostatnio
za zakupy wszelakie, duże i małe :d
Kilaneczka muszę się kiedyś wybrać z Tobą do Tk Maxa i mi pokażesz jak Ty tam wynajdujesz fajne rzeczy bo ja to nic nie umiem tam znaleźć i zwykle uciekam po dojściu do drugiego rzędu wieszaków/półek bo mnie przeraża ten sklep

Karola super że Dziecię takie odważne!

Korinka współczuję akcji z "koleżanką" ale dobrze że zerwałaś tą znajomość


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Biedna Ta koleżanka to typowy wampir energetyczny. Nawet nie wiesz jak Cię rozumiem, też kiedyś miałam styczność z taką osobą, wszystko było dobrze dopóki przytakiwało się, nieważne było czy miało się inne zdanie, trzeba było przytakiwać i robić tak jak ta osoba chce, bo inaczej foch i dąs. Na szczęście nie mam już styczności i to chyba była najmądrzejsza decyzja w moim życiu. W sumie nawet nie wiem dlaczego się ta osoba na mnie obraziła, ale wiesz podchody były jak drama w gimbazie. Najpierw usuwanie ze znajomych na portalach itp Mówię Ci miałam niezłą polewkę Potem widziałam, że mi tyłek rąbie "w internetach" i nie tylko tam, więc stwierdziłam, że ta osoba musi być bardzo sfrustrowana i mieć bardzo nudne życie skoro tak dokładnie zajmuje się moim Profilaktycznie dla własnego spokoju zablokowałam wszelkie możliwe kontakty i nawet nie wiem co teraz robi. Czasami ktoś ze znajomych podrzuci mi linki o rewelacjach o mnie i wtedy mamy niezły ubaw . Nawet stwierdziliśmy, że to wszystko chyba z zazdrości. Na początku było mi żal tego osobnika, ale potem patrząc z perspektywy czasu zauważyłam, że nie ma żadnych bliskich znajomych, rodzina się od tej osoby odwróciła, dlatego rozumiem tę frustrację, taka osoba musi hejtować innych bo inaczej jad i wredota zaleje ją od środka, więc dbając o jej wątrobę i inne podroby czasami dam jej jakiś pretekst żeby miała o czym mówić . Tacy ludzie nie zmieniają się. Dla mnie zerwanie kontaktu to była najlepsza decyzja. Nie muszę się zastanawiać z rana czy znowu ktoś strzeli focha lub czy będę musiała wysłuchiwać narzekania na cały świat, bo wszyscy są źli a tylko ten osobnik idealny.

mamy (miałyśmy) tą samą koleżankę czy jak

tacy ludzie potrafią wprowadzić mega dużo niepotrzebnego stresu w życie drugiej osoby

dobrze zrobiłaś że odcięłaś się od tej osoby na wszystkich frontach. Ja też znałam taką jedną, wszystko było fajnie i miło dopóki było po jej myśli bron Boże próbować mieć inne zdanie potrafiła się nawet obrazić jak pytała czy ma kupić bluzkę X czy Y - Ty mówiłaś że lepiej będzie wyglądać w X. Okazało się że jej się bardziej podoba Y, w sumie to już ją kupiła, tak tylko pyta - nie wiadomo po co. No i był foch bo nie zachwycasz się bluzką Y którą kupiła szkoda gadać w ogóle ale to już poza mną niech się nadal kisi w swoim wrednym sosie teraz jak poznaję jakąś osobę i słyszę że ten jest be, tamten też, cały świat się na nią uwziął - to uciekam w podskokach od takiej znajomości od razu to pierwszy i najważniejszy wyznacznik


[QUOTE=Karola 87;86031292]


No cóż kolega ze starej pracy dawno temu mówił: " świat jest pełen poje...bów ". Po ponad 10 latach przyznaję mu rację

o to to

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry słyszałyście ze 12.11 jest dniem wolnym





może rajaner jakieś tanie bilety ma
amyz jest offline Zgłoś do moderatora