Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SWETER/KARDIGAN/TUNIKA na szydełku i drutach...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-15, 20:03   #29
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Tunika na szydełku...

Cytat:
Napisane przez lady_malutka Pokaż wiadomość
nono ladnie to robisz, napewno bedzie super wygladac!! wklej zdjecie calosci jak robisz ok??a ja zachrowalam na ta bluzeczke tylko niemoge jeszcze rozszyfrowac wzoru,(schematu) jakbedziesz miala jakies pomysly co do schematu to prosze wytlumacz mi
Cytat:
Napisane przez magda1992 Pokaż wiadomość
dzieki

wydaje mi sie ze bedziesz mósiała zrobic sporo tych duzych "kwiatów" i do kazdego z "płatków" zrobic kołeczko potem. potem wszydtko połączyć.

Duzy "kwiat":
1 rz. 6 o.ł. oczko ścisłe
2 rz. 1 półsłupek 11o.ł , 1 półsłupek 11o.ł , 1 półsłupek 11o.ł , 1 półsłupek 11o.ł ,1 półsłupek 11o.ł , 1 półsłupek 11o.ł , 1 półsłupek 11o.ł , 1 półsłupek 11o.ł , 1 półsłupek 11o.ł , 1 półsłupek 11o.ł , 1 półsłupek 11o.ł , 1 półsłupek 11o.ł .

koło:
1 rz. 16 o.ł oczko ścisłe
2 rz. 17 półsłupków


myśle ze to tak bedzie
Ja chciałabym zaczac przygodę z szydełkiem czy czymś, ale nie ma mnie kto nauczyc, niestety moja mama nie umie Dziadków nie mam od dawna.. no i nie ma jak :/
Ta bluzka niebieska super, widze ze jest niejakie wytlumaczenie jak zrobic, ale nic z tego nei rozumiem. Czytam i czytam rozne wątki, przeglądam strony w intenecie, ale nie ma to jak popatrzec jak ktos robi i zeby i Ciebie rowniez nauczyl.

Ja choruje na ażurowe rzeczy i chcialabym sobie zrobic taką bluzkę, jakby narzutkę, z jakichs nie takich zbitych oczek, taka zwykla luzna, cos jak ta niebieska.

Podoba mi się cos takiego jedna rzecz na allegro, ale wydaje mi się ze nie jest jakas trudna do wykonania i wolalabym sama zrobic.. ale jak (?)

Najtrudniej wg mojej mamy to łączyc cos ze soba..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując