Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-08, 08:52   #1365
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 365
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Witam Z tej racji, ze jest promocja w Pixie , chcialbym cos kupic, ale wiadomo nie wiem w jakie kolory celowac



Interesowalaby mnie formula kryjaca - Botanicals. Choc z tego co przeczytalam w watku polecana jest Amazon. Czy ktos, kto ma juz testy za soba moglby napisac jaka jest roznica miedzy formulami - w efekcie? I dlaczego bardziej polecana jest formula Amazon. W miedzyczasie bede nadrabiac watek, ale stron jest sporo.



Jezeli chodzi o podklady mineralne to z Neauty kryjacy mam odcien Golden Fair, matujacy Golden light (choc nie wiem czy te z Neauty nie sa jednak za bardzo zgaszone do mojej cery), z LL Warm peach, z Earthnicity Sunrise (choc ten gdy sie lekko opale), z Clair odpowiedni odcien to Golden 03, 02 (bardzo zblizone do Warm peach), z Lucy Minerals zima odcien Cream, z Uogi Uogi mialam 631 ale byl za jasny. Wiec moze w watku jest jakis podobny typ kolorystyczny, ewentualnie ktos zasugeruje w jakie kolory celowac?



Poki co myslalam o Creamy Natural i Butter Cream.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując