Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-12, 11:38   #53
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że Twój strach Ciebie za bardzo kontroluje. Zaczynanie nowej pracy zawsze jest straszne, ale Ty nawet nie chcesz spróbować, gdzie przecież zawsze możesz złożyć wypowiedzenie (w Twoim przypadku 2 tygodniowe).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo możliwe, że strach jest w moim przypadku złym doradcą.
Chodzi mi też o to, że nie chcę marnować nie tylko mojego czasu, ale i czasu pracodawcy. Wyraźnie podkreślił, że chce osoby bardzo zaangażowanej w tą pracę, która jak najszybciej podniesie firmę na nogi. Nie jestem przekonana, że podołałabym temu, na pewno nie w szybkim tempie. Zajęłoby na pewno trochę czasu, aż wdrożyłabym się w to wszystko. Dziewczyna, która tam pracuje mówiła, że jej to zajęło ok rok. Ile zajęłoby mnie, nie wiem, startuję praktycznie od zera. Jakoś czuję, że nie "czułabym" tej pracy. [1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;86109165]Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że jest mało prawdopodobne, że takie pytania się pojawią. Raczej będzie tak, że Cię wysłuchają i potwierdzą to, czego się obawiałaś. No chyba, że okaże się inaczej.
Nie jesteś skomplikowana, znam to uczucie i doskonale Cię rozumiem[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
I nie tylko takie osoby znajdują prace, więc nie rozumiem za bardzo.

Zadzwon do tej firmy i nie rób pośmiewiska z smsami czy mailami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To, że takie osoby też znajdują pracę to wiemy. Chodzi bardziej o to, czy znajdują taką pracę, w której mogą czuć się sobą a nie udawać, że są dynamicznymi i mega otwartymi osobami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora