Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy lipcowe 2018 cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-19, 05:02   #3252
Sandam13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 754
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Sandam, jeśli to nie cukier ani ciśnienie, to zbadaj sobie elektrolity, to może być odwodnienie. No chyba że pijesz dużo wody o czym nie pamiętam

Wiecie, ostatnio miałam incydent z sercem, który skłonił mnie do zrobienie kilku badań, i co? Ft3 powyżej normy, Ft4 to samo, a TSH wynosi 0,01.. ja która wiecznie miała niedoczynność, przeszłam w nadczynność. Wszystko wskazuje na poporodowe zapalenie tarczycy, gdzie jednym z objawów jest artymia serca. W sobotę mam wizytę u endokrynologa i zobaczymy.

Gerber nie zgodził się na zbadanie obecności GMO w swoicj produktach, więc im nie ufam. Tylko Hipp [emoji4]
Coś tam pije ale czy wystarczająco to niewiem. Ale mąż też uważa że to i przemęczenie i zaniedbana dieta a mały pochłania ze mnie wszystko co najlepsze a ja sama jadę na oparach. Może coś w tym jest, zacznę kontrolować ile wody pije.
U nas już dzień trwa, noc koszmarna jak zwykle, chyba naliczyłam od 22.30-4.40 z 8 pobudek w tym tylko 3 na jedzenie a reszta niewiadomo po co. Dosłownie już padam z nóg nie mam już sił do tego małego szkraba. Teraz młody ogląda karuzelę a ja biorę się za książkę no i kawa obowiązkowo chociaż w moim przypadku to tylko inka.[emoji23] Niewiem jak długo jeszcze tak pociągnę, bo czuję się na codzień jakby ktoś ze mnie baterie wyjął.. Chce tyle zrobić, mam okna do umycia,duża szafa też się prosi o porządki ale rano przy małym nie ma opcji a jak już mąż wraca to ja już ledwo ogarniam co się dzieje i brak chęci na sprzątanie. Chyba niebawem zarośniemy brudem..[emoji849]

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Sandam13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując