Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-21, 07:59   #874
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
jak my przeżyjemy te dwa tygodnie w kołnierzu, to ja nie wiem...
Od soboty ma 3 kołnierz i też już jest poklejony. O wszystko się obija, zahacza. Cały czas za mną chodzi, a że teraz jest dłuższy z przodu (czego chyba nie ogarnia), to przy każdym kroku czuje jak mnie uderza po łydkach, jakby mówił "szybciej, no idź, szybciej!"



Ooo, przed chwilą stwierdziłam, że te boxy całkiem fajne są. Nie chcę mi się jechać po mokrą karmę do sklepu, więc otwieram puszkę i już. Idę zobaczyć co tam mają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do darmowej dostawy dobiłam trochę na siłę, karmy mam sporo. Od teściowej odkupiłam 20 puszek Animondy Carny, bo nasz to uwielbia, a jej kotka tylko powąchała. A zamawiała ze mną duży pakiet, więc jestem zatowarowana
Pankejk mnie trochę wyrolował, zamówiłam mu karmę Mac's, 12 sztuk, zjadł 6 a reszty nie chce. A karma jakoś specjalnie tania nie była... Wiem, że są droższe i lepsze, ale ja też kawioru na co dzień nie jadam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora