Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-21, 08:13   #875
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja do darmowej dostawy dobiłam trochę na siłę, karmy mam sporo. Od teściowej odkupiłam 20 puszek Animondy Carny, bo nasz to uwielbia, a jej kotka tylko powąchała. A zamawiała ze mną duży pakiet, więc jestem zatowarowana
Pankejk mnie trochę wyrolował, zamówiłam mu karmę Mac's, 12 sztuk, zjadł 6 a reszty nie chce. A karma jakoś specjalnie tania nie była... Wiem, że są droższe i lepsze, ale ja też kawioru na co dzień nie jadam
Ja mam zapasy suchej, a mój zwierzyniec rano dostaje mokrą, taką świeżą z masarni. Ale ona jest w określone dni, a mnie się czasem nie chce jechać tylko po karmę, dlatego lubię mieć zapasy

Może mu się przejadła? Poczekaj trochę, podawaj mu inną, jak się tą znudzi, to może chętnie wróci do tej poprzedniej
Albo może spróbuj mieszać mu tę którą lubi, z tą mniej lubianą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

No dobra, kliknęłam dwa boxy. Przecież musi być sprawiedliwość w rodzinie, więc jest dla psów i kotów, do tego próbki jakiegoś mlecznego smakołyku dla kociarni.

Wczoraj miałam dziwne przelewów, boję się, że teraz będzie tydzień zakupów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora