Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-21, 08:21   #877
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój tez ma takie fazy że nie che jeść danej marki i wtedy mu mieszam ją z ta którą zawsze je tylko musi być dobrze wymieszana bo inaczej potrafi jakimś cudem wyjeść jedną a zostawić drugą





tż tak robię


pytanie mam do kociar - czy Wasze koty miały problemy po zjedzeniu draceny? mój zjadł dziś pół liścia i nie wiem czy to bardzo groźna ilość czy raczej nic mu nie powinno być :/
Nie mam dracen, do tego moje koty nie jedzą kwiatków domowych, ale draceny są chyba niebezpieczne? Może zadzwoń do jakiegoś weterynarza? Dużo zależy od samego kota, masy, metabolizmu. Przykładem może być mój pies, przez 40 minut nie mogliśmy zacząć operacji, bo tak szybko metabolizował narkozę, podczas gdy inny pies, dwa razy większy, podobno spał po 3 minutach i po 1/3 dawki, którą dostał Bosko.
Twój kot mógł już to przetrawić, i nic mu nie będzie, ale równie dobrze skutki mogą być po kilku godzinach. Jeśli masz możliwość pogadać ze spacjalistą, to może spróbuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora