Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-21, 08:52   #887
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.69

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mój tez ma takie fazy że nie che jeść danej marki i wtedy mu mieszam ją z ta którą zawsze je tylko musi być dobrze wymieszana bo inaczej potrafi jakimś cudem wyjeść jedną a zostawić drugą





też tak robię
za boxa




pytanie mam do kociar - czy Wasze koty miały problemy po zjedzeniu draceny? mój zjadł dziś pół liścia i nie wiem czy to bardzo groźna ilość czy raczej nic mu nie powinno być :/
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja mam zapasy suchej, a mój zwierzyniec rano dostaje mokrą, taką świeżą z masarni. Ale ona jest w określone dni, a mnie się czasem nie chce jechać tylko po karmę, dlatego lubię mieć zapasy

Może mu się przejadła? Poczekaj trochę, podawaj mu inną, jak się tą znudzi, to może chętnie wróci do tej poprzedniej
Albo może spróbuj mieszać mu tę którą lubi, z tą mniej lubianą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

No dobra, kliknęłam dwa boxy. Przecież musi być sprawiedliwość w rodzinie, więc jest dla psów i kotów, do tego próbki jakiegoś mlecznego smakołyku dla kociarni.

Wczoraj miałam dziwne przelewów, boję się, że teraz będzie tydzień zakupów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak jest coś wymieszane, to nawet nie tknie skubany.
Przejeść mu się nie przejadła, bo ja zamawiam pakiety mieszane i pilnuję, żeby dwa razy pod rząd nie dostał tej samej puszki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora