Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2018 cz. 1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-01, 20:15   #3647
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Bzdury.
Moja dwulatka po CC: mówi, śpiewa, recytuje, zapamiętuje wierszyki, jak rysuje to kredki trzyma jak dziecko w szkole a nie maluch (trzy punkty podparcia), ma mega bujną wyobraźnię, odpieluchowana jak miała 21mc (łącznie z nockami). Cwiczymy vojta ze względu na przykurcz szyi z którym się urodziła i wszyscy terapeuci mówią że jest wyjątkowo współpracująca i rozumna jak na swój wiek.
Nie chodzi mi o to żeby się chwalić dzieckiem (choć dumna jestem bardzo, jak każda matka), ale porównując z dziećmi po sn niczego jej nie brakuje, a wręcz bywa do przodu w stosunku do innych dzieci. Także nie przejmujcie się tym.
Ja się martwiłam o zaburzenia integracji sensorycznej bo niby dziecko nie wyciśnięte, ale nie mamy z tym większych problemów. Za to znajomej synek ma ogromne a jest jednym z jej trójki dzieci urodzonych sn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To bardzo pociesza. Dzięki [emoji8] na ten moment żadnego opóźnienia u mojej nie zauważam. Niby trochę mniej podnosi główkę na brzuszku niż niektóre dzieciaczki tutaj, ale też niektóre są na takim etapie jak Kornelka to chyba wszystko ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując