Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-05, 17:46   #3382
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po raz kolejny zrobiłam sobie krzywdę pastą do zębów Blendamed, mam tak podrażnione i opuchnięte dziąsła, że nie mogę normalnie jeść, rany między zębami, jakiś koszmar, ale sama się o to prosiłam, bo od dawna nie kupuję past tej firmy, bo zawsze mnie uczulają, jednak na wyjazd zabrałam ze sobą miniaturkę 3d white, którą miałam z jakiegoś zestawu ze szczoteczką, użyłam jej dosłownie 2 razy i musiałam pędzić po normalną pastę do najbliższego sklepu, ale dzisiaj przeżywam chyba apogeum, tzn. nie wyobrażam sobie, że będzie gorzej Bolą mnie zęby. Ja nie wiem, co do tych past dodają Nie powiem, bo pasta wybieliła od razu i do tego zęby miałam gładkie cały dzień, w sensie, że bez osadów, ale jakiś składnik mi robi masakrę, nigdy więcej. A dodam, że używam często past Colgate, Aquafresh i Colodent i z tych firm nigdy mnie nie uczulały, tylko Blendamed i jeszcze Signal mi robią takie coś. Wysmarowałam sobie całe dziąsła teraz żelem aloesowym Equilibry i póki co czuję mega ulgę, znieczulenie, ale nie wiem, kiedy się to wygoi.
Na problemy z dziąsłami u mnie zawsze sprawdza się pasta Ajona, do kupienia w drogeriach Natura.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora