Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-17, 13:30   #3107
beata178
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 29
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Beato, biobaza jest do tego musu niepotrzebna - emulgatory są konieczne tylko tam, gdzie łączymy fazę tłuszczową z wodną, a ten mus, o ile pamiętam, jest bezwodny. Ale nie zaszkodzi...
Aha, nie wiem, czy to całkiem jasne, ale te olejki z EcoSpa tez trzeba rozcieńczać - one mają stężenie 5%, a do twarzy używa się najwyżej 0,5%.[/quote]

Serdecznie dziękuję
nie odczytałam chyba wsztystkiego dokładnie... dodałam biobazę, bo uznałam, że to moze być zamiennik wosku, ale przy Was- na tym wątku wszyskiego się naucze...
I dziekuję za informacje, że olejki z eko spa nalezy jeszcze rozcieńczać - na szczeście nie zdążyłam posmarować siebie i Mamy...(choć moze nic by się nie stało)
Zrobiłyśmu wspólnie krem z Q10 dla cery suchej - wyszło super- dla Mamy było to extra przeżycie.
sobie jeszcze zrobię dla cery tłustej. a poza tym nasmarowałyśmy się na noc olejem z czarnej porzeczki zmieszanym z kwasem hial., NMF i jedwabiem- buzia rano wyglądała baaaardzo dobrze - tylko ten zapach... choć Mamie nie przeszkadzał. Planuję jakieś serum na bazie śliwki - dam znać jakie efekty i wrażenia...
Chciałabym zapytać czy ktoś stosował olejk z pestek arbuza? zastanawiam się nad zakupem, dla mojego Faceta- ma swędzenia skóry -chyba na tle nerwowym (stres...) i zastanawiam się czy Go nie pomasować tym olejem...
beata178 jest offline Zgłoś do moderatora