Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mobbing w pracy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-19, 16:42   #9
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mobbing w pracy?

Cytat:
Napisane przez ChanLee Pokaż wiadomość
Czasem słowa są bez znaczenia - da się wyczuć w jakim tonie ktoś je wymawia.
Tak, można wyczuć i przy tym bardzo się pomylić co do intencji osoby wypowiadającej. W przypadku autorki te rzekomo mobbingujące koleżanki mogą sobie w ogóle nie zdawać sprawy z tego, że sprawiają jej jakąś przykrość. Bo i skąd mają wiedzieć, skoro jej taktyka to zatykanie się i przetrzymywanie zamiast asertywności?

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

To im odpowiadaj
Cytat:
Napisane przez Anna788 Pokaż wiadomość
Co do przytoczonej sytuacji. Na zmianie było nas 5. Ja zeszłam z kasy ostatnia. Wchodząc do pomieszczenia usłyszałam „ co dużo nas czekaj , stan pod drzwiami” chamskim tonem.
"sama możesz zaczekać pod drzwiami"
Cytat:
Potem zostały już tylko trzy osoby w tym ja. A ona do mnie” jesteś tu jeszcze co tak cichutko, co jesteś taka cicha”. A druga „ bo ona się boi” .
Tu nie ma nic chamskiego.
Cytat:
Jestem bardzo spokojna osoba. Takim milczkiem. W szkole nawet nie miałam takich chanskuch tekstów w swoją stronę . Tu dałam się zaszczuć . Zespol tworzą kobiety pracujące ze sobą ponad 10 lat. Nie wygram z nimi. Przykłady innych testów
To nie twój spokój i milczenie są problemem, tylko twój brak asertywności.
Cytat:
„ na pytanie „ do której pracujesz „ odp „ a co?” Usłyszałam „ gówno”.
"nie pytaj jak nie chcesz wiedzieć"
Cytat:
Na stołówce „ Czemu nic nie mówisz „ ja „ jem” a ona „ jak piesek je to nie szczeka „.
"to sama się zamknij zamiast gadać przy jedzeniu"
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując