Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja loków, loczków i fal, zakręcone odnowienie! część XXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-27, 16:23   #34
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, zakręcone odnowienie! część XXIV

Cytat:
Napisane przez Finka2L Pokaż wiadomość
Chciałabym dołączyć do dyskusji, bo podczytuję wątki dla Zakręconych od długiego czasu i dowiedziałam się wielu cennych rzeczy. Mam włosy falowane w typie pomiędzy 2a a 2b, które moga też być proste jednak wolę falki. Niestety mam z nimi ten problem, że włosy łatwo obciążyć. Nie mogę myć skalpu odżywką tzn mogę, ale potem obowiazkowo jeszcze jakimś bardzo łagodnym szamponem. Włosy maja słabą objętość szczególnie na drugi dzień po myciu, a śpię w warkoczu. Najgorzej jednak jest kiedy wyjdę na dwór - włosy sa spuszone, fale nie potrafią się ułożyć i generalnie fryzura wygląda źle. Staram się nosić je upięte i rozpuszczam jak dojdę na miejsce, ale nie zawsze się da. Od pól roku stosuję metode CG i działa na mnie bardzo dobrze, ale jeszcze długa droga przede mną, żeby włosy wyglądały pięknie
Witaj
Ja żeby odbić swoje od nasady, noszę je w luźnym, wysokim koczku. No i roztrzepuję lekko u nasady, gdy wyschną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując