Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualny Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-09, 20:46   #87
joasiakotek41
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2019
 
Avatar joasiakotek41
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 17
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

MIssYou, wiem, o jakie forum chodzi, czytałam Twoją wypowiedź i oczywiście zrozumiałam, w jakim kontekście to pisałaś. Na tymże forum dziewczyna chwaliła się , że dostała trzy zestawy L Oreal. Zapytana, czy jest aktywna na Wizażu , odpisała, że nie, nie udziela się, jedynie wypełnia ankiety i pisze recenzje z testów i jak sama przyznaje, była wybierana do wielu testowań .



Sama, podobnie jak inne dziewczyny piszące tutaj, wybrałam tylko jeden zestaw, bo zrozumiałam, że skoro jest napisane "szukamy 600 testerek", "sama wybierz zestaw, który chcesz przetestować", to można zgłosić się tylko raz. Nie wiem jeszcze, czy się dostałam- na liście testerek w zestawie nr 1, który wybrałam jest osoba z moimi inicjałami, ale mieszkam w końcu w dużym mieście i miałam już sytuację, że szczęśliwą testerką okazała się inna osoba, a nie ja. Tak więc po niedzieli okaże się, czy tusz i korektor powędrował do mnie, czy też do innej Joanny


Jak najbardziej potrafię natomiast zrozumieć rozgoryczenie osób aktywnych na Wizażu, które nie dostały nic, zwłaszcza w sytuacji, gdy dziewczyna, o której pisałam na wstępie, chwali się 3 zestawami i jak sama przyznaje, w ogóle się tutaj nie udziela, a testuje bardzo często...

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez rosiecka Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo administracji serwisu oraz innym Wizażankom za zabranie głosu w kwestii akcji L'Oreala. Ja również bardzo żałuję, że wyszło jak wyszło - trochę niefortunnie, trochę niemiło, nerwowo. Oczywiście chętnie pomogę, jeżeli tylko mogę, bo naprawdę bardzo lubię tu być . Pisanie o kosmetykach to dla mnie ogromna frajda. Wierzę, że przebieg kolejnych akcji będzie nienaganny i każda z długo oczekujących osób w końcu otrzyma upragnioną paczkę do testów .



Ja również chętnie pomogę, bo również polubiłam to miejsce.
__________________
Uwielbiam koty i buty na obcasie
joasiakotek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując