Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-19, 16:29   #1210
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Mypa, aloevera, bardzo łagodny szampon dla dzieci (40% aloe vera)

Aqua, aloebarbadensis leaf juice, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, peg-7 glyceryl cocoate, sodium chloride, glycerin, panthenol, niacinamide, glycol disterate, laureth-4, citric acid, parfum, sodium benoate, potassium sorbate
Co myślicie o tym szamponie? Będzie obciążał?
Skład wygląda bardzo ładnie, powiedziałabym, że jest multinawilżający z uwagi na aloes i glicerynę, jak również podoba mi się obecność witamin z grupy B, które służą włosom.
Ale odpowiedzi na pytanie, czy będzie obciążał nie da się jednoznacznie udzielić, bo wszystko zależy od indywidualnej reakcji Twoich włosów.
Typowych oblepiaczy w sumie nie widać, ale Twoje włosy mogą zareagować obciążeniem na inne składniki, więc pozostaje testowanie.

Porcelainnn, niestety nic nie wiem na temat tego szamponu, chociaż Nuxe robi podobno świetne kosmetyki i nie żałują wszelkich dobroci, a wymienione elementy wyglądają fajnie.
Może zapytaj na BK o jego skład, ostatnio widziałam, że powstał tam odrębny wątek do tego celu.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora