Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-01, 08:31   #2728
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Coś mi dzwoni ale nie wiem gdzie.

Czy była któraś z Was okradziona w hotelu? Bo jest podejrzenie, że złodziej był w zmowie z personelem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wcale mnie to by nie dziwilo. Tutaj czesto slysze ze byli pracownicy okradaja gosci osrodkow. Znaja rozklady, slabe punkty zabezpieczen. Glownie ogrodnicy i grupa maintanance. Obserwuja co sie dzieje, gdzie goscie sa. A klienci idac np. Na basen tarasy zostawiaja otwarte.... Ciezka sprawa. Popros o zabezpieczenie monitoringu korytarzy. Maja dokladnie na systemach kto jakim kluczem otwieral i w jakich godzinach drzwi. Współczuję sytuacji

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
Korinka super kiecka
Cansada masz przeboje z tymi hiszpańcami zdrowia dla Ciebie, dla Maarthusi i innych potrzebujących
ja dziś caly dzień na szkoleniu
No tutaj jazda ze wszystkim jest, jakby nic nie mozna normalnie zalatwic... Zawsze schody. To jest jak w Pl 30 lat temu..

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mój box
cansada jest offline Zgłoś do moderatora