Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-01, 08:41   #2730
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mój box


Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To prawda, wszystko zo zużycia. Ale ja muszę teraz rozsądnie z moją skórą postępować, bo chcę jak najdłużej utrzymać stan, w jakim jest teraz a teraz jest tak, że wieczorem po demakijażu przez kilka minut stoję i podziwiam jaka jest gładka, świetlista, aksamitną, pory są tyci-tyci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to super a co polecasz na pory?

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Nie mnie okradli a koleżankę i jej znajomych w Rzymie. Pojechali w 2 rodziny. Oni mieli monitoring skierowany na wejście do pokoju. Ich pokoj był otwarty, ale nic nie ukradli. Z pokoju ich znajomych zniknęło trochę rzeczy i pieniędzy, ale najbardziej poszkodowany jest klient 3 pokoju, jemu zginęła rzecz o wartości kilkudziesięciu tysięcy euro... Te dwa pokoje nie były w ogóle ujęte kamerami. Dziś mają spotkanie z dyrektorem obiektu. Ale generalnie wczoraj nawet obsługa nie chciała wezwać policji. A złodziej... Spędził w pokojach 1,5 godziny. :-\
Pamiętam, że któraś z dziewczyn opisywała swoją historię z kradzieżą. Bo tak naprawdę istnieje prawdopodobieństwo, że sprawa zostanie zamieciona pod dywan, bo przecież ci klienci i tak zaraz wyjadą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
straszne...
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora