Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-05, 08:28   #2074
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ewka szczerze to sie nie przejmuje jak ktos patrzy na histerie mojego dziecka. Krzywdy mu nie robie, wiec nie mam sie czego wstydzić, a wiem, ze jeszcze bedzie gorsza jazda takze trzeba sie przyzwyczaic [emoji846]

_toja wrzucilas te buciki z zalando, weszlam zobaczyc i takie piękności tam sa male! [emoji7]

Cay nad tymi szczepionkami jeszcze nie myslalam, teraz skonczylismy Bexero i zastanawiam sie nad Nimenrixem.

Z Alaantkowych ostatnio robilam przepyszne pulpety z dorsza i pulpety z piersi kurczaka w sosie kokosowo-pomidorowym. Obledne! Az tz sam sie nie mogl najesc.

U nas nocki bez zmian w srodku nocy laduje w naszym lozku, bo albo nie da sie odlozyc do lozeczka, albo ja jestem tak zaspana, ze odrazu klade go kolo siebie. Bedzie chyba przebijać sie ostatnia czworka, bo w nocy bardzo czesto sie budzil, a po przeciwbólowym, ktory dalam o 3ciej padl i spal do 8mej.


Edit
Majka pytalas sie o krwiaka na dziasla. Nic sie nie z tym nie robi, trzeba obserwowac i tyle. Za pierwszym razem z dnia na dzien dziąsło zrobilo sie rozowe i wyszedl zabek, licze, ze tym razem tez tak bedzie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3

Edytowane przez fiolek7317
Czas edycji: 2019-03-05 o 08:33
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując