Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2019 cz. 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-18, 21:22   #231
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Do jakiej piosenki tanczycie bo nie pamiętam?

My raczej zatanczymy normalnie, na luzie, bez układu do Tylko Ty tylko ja Krawczyka, ale chcemy jeszcze iść na tańce indywidualne, głównie żeby Tż wiedział jak poprowadzić jakąś starszą ciotkę ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przetańczyć z Tobą chcę, Anny Jantar. Ja to jestem ciekawa jak to w takiej sukni przyjdzie tańczyć:p bo teraz nic nie zahacza:p

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Odżywki białkowe Polecam, mega fajna sprawa jak chce się czegoś słodkiego, a wolisz być bardziej fit Ja mam z firmy 6 pack i najlepsze smaki to czekolada i czekolada z kokosem - no mega są, bardzo wiernie oddają smak słodyczy Ja też mega zazdroszczę Sama bym gdzieś uciekła, żeby oderwać się od tego koszmarnego gabinetu


Byłam dzisiaj niespodziewanie na herbacie z tą znajomą, która bierze ślub tego samego dnia co my i w tym samym kościele. Mega nam się gadało, a w sumie to bardziej koleżanka Tż i tylko dzięki niemu ja znam. A dzisiaj nie mogłyśmy się nagadać. Okazuje się, że mamy dokładnie te same obawy, te same myśli i w zasadzie to samo mamy załatwione Fajnie tak pogadać z kimś, kto jedzie na tym samym wózku.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Pizza z patelni jest mega Swego czasu mega katowałam, bo całkowicie zaspokajała mi głód na niezdrowe żarcie Wtedy też odkryłam, że pizza z ogórkiem kiszonym jest

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
U mnie to polowa już o dzieciach rozmawia, bo są juz po ślubach i taki etap akurat. Inaczej jak ktoś tak samo planuje jak Ty, przeżywa,można się podzielić wiedzą, spostrzeżeniami

Ogórki kiszone Kocham!
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując