Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-02, 09:40   #3674
sandra991
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 062
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Morelle jak to zrobiłaś ze tak tanio wyszla ta niania? Zrobilam z twojego linku w aplikacji i mam 145zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez NatalkaC Pokaż wiadomość
My wczoraj najedlismy się strachu. Napisałam do dr, że często mam twardy brzuch, ale najczęściej nawet nie czuje kiedy się taki robi i że kilka razy czułam skurcz. On spanikowal i kazał mi jechać 100km do szpitala na ktg. Pojechaliśmy do niego do gabinetu i powiedziałam, żeby tu mi zrobili ktg, a jak będzie źle to wtedy tam pojedziemy. Zgodził się. Zrobili mi ktg, jak się okazało, to tylko 1 dziecka. Nie wykazało skurczu. Zmierzył szyjkę i niestety się skróciła, więc znowu muszę non stop leżeć... dostałam teraz Luteinę pod język, 8 tabletek na dzień... później zrobili mi jeszcze ktg dwójki dzieci, był problem z podłączeniem, więc leżałam ponad godzinę... cały dzień w stresie. Jak o 13.20 weszliśmy do lekarza to wyszliśmy po 17.
Ojej, współczuję stresów. Dobrze że pojechaliście. Musisz bardzo uwazac, kazdy tydzien wiecej jest na +.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandra991 jest offline Zgłoś do moderatora