Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-20, 17:36   #4980
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Oficjalnie przepraszam UC Bytom

Przesyłkę przesłali w terminie, kiblowała u mnie na poczcie. Nie dostałam awiza, dzisiaj dopytałam się na poczcie i proszę: leżała sobie spokojnie i czekała, aż po nią przyjdę.

Róż Chanel Caprice: ależ on jest miękki! Zamiotłam po nim pędzlem jak po rozświetlaczu TBS i mi strasznie dużo nabrało się na pędzel.

Brązer EL Sienna Earth: bardzo ładny kolor. Jest twardy, takie brązery lubię. Nie jest pomarańczowy na twarzy.

EL Amber Bronze 11 Sun Kiss: hmm.... Nie jestem zachwycona. Rzeczywiście jest złoty, chociaż wg mnie to jest ciemne złoto/jasna miedź. Kolor trochę pomarańczowawy.
Za nic nie potrafię nałożyć go na dekolt bez plam. Fajnie chłodzi przy nakładaniu
Coś mi się wydaje, że to będzie kandydat do lotu na wymianę lub Allegro.
margaretko jeśli chodzi o róż chanel to nie jest miękki, miękka jest tylko pierwsza wierzchnia warstwa, schodzi po pierwszym czy drugim użyciu, pod spodem jest róż o najlepszej pod słońcem teksturze
Pozbądź się wierzchniej warstwy pędzlem, a potem nakładaj

co do sypanego AB daj mu szansę, trzeba się do niego przyzwyczaić nie jest łatwy w aplikacji, ale przy odrobinie wprawy daje na buzi naprawdę fajny efekt

Sienna earth to mój obecny faworyt
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora