Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-26, 05:50   #4774
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zakończyłam post po 48h. W sumie bez większych problemów myślę że częściej będę takie robić- musze o tym poczytac dokladnie Na razie na wadze -1kg, zobaczyny jutro rano czuje się lekko, Pomimo że zjadłam kolację o 18.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Brawo i zazdro! Też bym chciała, tylko u mnie to miesiąc chyba trzeba by było. Nawet zgłosiłam się na ochotnika do strajku głodowego w pracy, ale jakoś chętnych nie widzę


Dzień dobry


Odebrałam wczoraj paletę Fenty. Jest moc :tak:. Kolory nie moje, ale skoro błyszczą się to i tak będę nosić . Dziwne jest to, że póki co osypu pod okiem nie mam.


Miłego piątunia . Tym bardziej, że przyszły tydzień zapowiada się fajowo.

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:48 ----------

W piątek przed takim tygodniem nie można się przepracowywać, żeby organizm szoku nie miał. Polazłam do kiosku. Czy ja nie powinnam dokupić do paletki jakiejś kiecki? :mysli:
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora