Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-16, 21:50   #4511
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ja w czerwcu mam chrzciny, ale to bede jeszcze z brzuchem, wiec tylko worek, ale w sierpniu mam wesele, gdzie tż będzie świadkiem. Będziemy siedzieć przy osobnym stole z młodymi, wiec wypadałoby jakoś wyglądać, tylko czy to jest do zrobienia 2 miesiące po porodzie[emoji2372] Co do sklepów to ja zawsze mam problem z kieckami na takie imprezy jesli chodzi o galerie. Raczej jeżdżę do podłódzkiego Ptaka, tam sporo sukienkowych butików. Pewnie teraz też tam uderzę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------




Jak Wam tu z Morelle zaczniemy wrzucać fotki noworodków to może ktoraś się pospieszy [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wlasnie slyszalam duzo dobrego o ptaku jesli chodzi o sukienki. Mysle ze w takiej zwiewnej z pewnoscia bedziesz dobrze wygladac nawet 2 miechy po.

Ja mam 2 wesele we wrzesniu i wtedy juz musze byc w dwupaku [emoji2] no i mimo ze wczesna ciaza to i tak musze poszukac wlasnie czegos zwiewnego bo pamietam z Amelka mialam.takie wzdecia ze od poczatku w nic opietego typu sukienka czy dzinsy sie nie miescilam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Jakbym miała już otwarty żłobek to dawno bym w ciąży była lub rodziła. Na razie nie ma czasu, trzeba wszystko ogarnąć [emoji3] a wiem, że w ciąży będę wyłączona z życia jak z Ala było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I tak ten rok bedzie dla Ciebie pelen wyzwan [emoji2] Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora