Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-16, 23:39   #4514
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Dzięki narazie i tak luźno do tego podchodzimy

Załącznik 7676761Załącznik 7676762
Obie piękne!

Bardzo dobre podejście. My mieliśmy tak samo i co?
Dwa razy 2 cykl i strzał 3 tyg różnicy

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Dzieki za opinnie sluchaj Ty zapewne wazysz w tym momencie tyle co ja wiec mysle ze i tak jestes w bardzo dobrym punkcie wyjscia



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Ooo seria dla nizszych cos dla mnie. Mialam wybrana z maya petite ale zwiodlo mnie to petite bo o ile wzrost wiadomo dla niskich to mialabym problem z kobieca figura. Tak jak patrzylam po wymiarach te petite sa na naprawde szczuplutkie osobki. Zazdroszcze na Tobie pewnie wyglada oblednie [emoji7]


Ja do Ciebie dolacze mam nadzieje dzialam tak lipiec sierpien aczkolwiek po nocach z Amelka zastanawiam sie czy nie zaczac w czerwcu bo caly czas skutecznie uniemozliwia nam kontakty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wolę nie licytować się z wagą hehe

Ja mam na asos uk6. Z petite uk8 bo mniejszy rozmiar jest za krótki.

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
32 była mega obcisla i byłam taka od rysowana w niej. 34 taka trochę luzniejsza ale nadal dopasowana na górze. Odcięcie chyba pod biustem zaraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję to jednak odpada

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Hehe pojawił się temat sukienek i od razu wątek ożył [emoji1]

Dziewczyny, dziękuję za ciepłe słowa, kochane jesteście. Ja wiem, że moj brzuszek nie jest jakiś ogromniasty, ale tak jak Morelle czuję się jak słoń. Bol pleców i ociężałość robią swoje.

Xzora, współczuję wymiotów u Klaudii i łączę się w bolu, bo u nas w kwietniu również 3 razy miały miejsce. Do tej pory nie wiem czym były spowodowane.

Anusia, ja bym nie zwróciła uwagi na tą sukienkę patrząc na modelkę, a na Ciebie tak [emoji16] I myślałam, ze buty chcesz kupic, bo masz chęć na nowe, ale jesli nie to całkowicie zgadzam się z dziewczynami, te ze zdjęcia swietnie pasują.
Aaa bombki to na choinkę, bo nie masz co ukrywać.

Morelle, oj zdrowia dla Pestki.

Xzora, kciuki za gastroskopię✊️
Też ostatnio na zwiewnych zawieszam oko, a zawsze takie dopasowane nosiłam.




O to to [emoji16][emoji106][emoji106][emoji106]




Kciuki za powodzenie rzecz jasna [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie chyba nic nie będzie ze szczepienia. Obudził ją kaszel. 30 min. Katar scieka. ... w końcu zasnęła , ja nie. ..
Co za porażka. Nigdy jej nie zaszczepie na te pneumokoki. ... od września próbuje. Zaraz będzie B i tylko choroby mi brakuje w domu.

Wy o ślubach , a u mnie już raczej nie będzie bo wszyscy po. Została tz siostrzenica i jeden kolega. Nie zapowiada się na szczęście.
Za 1 nie przepadam, z 2 taki problem ze będzie pełno znajomych z tz starego życia. W tym para z którą mieszkaliśmy i niekoniecznie chce ją oglądać. A tz na pewno będzie chciał jechać bo to kiedyś był jego najlepszy przyjaciel.
U mnie 1 koleżanka.
No i kolejny problem: Warszawa, Stalowa i Kraków. Nie chce mi się.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora