Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwietniówki 2019 - cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-28, 22:44   #4022
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
No to brawa dla tż

Ja wybaczam mojemu braki prezentow bo spelnia wszelkie moje widzimisie [emoji41] doniczki, studnie z kamienia, chodnik z kamienia, malowanie w domu, nowe meble...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też wybaczam. Do niespodzianek, zaskakujących prezentów to jemu daleko ale rekompensuje mi to i inaczej [emoji2] nie muszę wstawać o 5 nad ranem kiedy starsza córka się obudzi. Prawie co dziennie robi mi śniadanie i kolacje, czasami nawet obiad przygotuje. Np. Na jutro już zrobił. Dba o zakupy spożywcze. I nie złości się kiedy w nocy tak mocno śpię że dzieci nie słyszę. Ostatnie dwie noce kompletnie bylam nieprzytomna. Ogólnie dużo by wymieniac. Trochę biedny ten mój tz jest ze mną.


Pajka pochwal się biżuteria jaka sobie sama wybrałaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
U nas też nie ma jakiś wrzaskow, ale widze, że ją meczy czasem [emoji19] dziś właśnie tak nóżkami jej poruszałam, położyłam na brzuszek i coś ruszyło.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leżenie na brzuszku, masaze [emoji4] jak długo nie ma kupki albo się męczy i płacze to gaz rurka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Nufcia a tego Xiaomi kupowałaś w Polsce czy ściągałaś z Chin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Tak w ogóle to dzisiaj mieliśmy fajny dzień. Trochę deszczowy i może dlatego mała była taka do spania [emoji2]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując