Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-19, 17:47   #417
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

[QUOTE=_Chilled_;86918546]hej hej!

Inez czyli tak, jak podejrzewałam, obie mamy podobne problemy .. ja na razie próbuję bez zastrzyków, jem Acard, piłam zioła mocno przeciwzapalne (muszę dokupić jasnotę na kolejną porcję mieszanki), a w sumie serię zastrzyków przeciwzakrzepowych miałam po laparoskopii .. trochę już czasu minęło od niej ale może coś tam pomogą .. w tym cyklu marne szanse ale jakieś są, my ciągle zajęci czymś i zmęczeni i nie zawsze w odpowiednie dni się uda .. a ja nie chcę cisnąć bo to bez sensu, jak się nie uda to nie, chyba się z tym już pogodziłam .. z moimi jajowodami to i tak szanse marne.
Hej a kiedy u ciebie wykryli ten problem z zakrzepami, bo u mnie dopiero teraz stało sie jasne, a tyle lekarzy odwiedzilam, badania robili i wszystko ok zawsze tłumaczyli. Dopiero teraz ta lekarz pochodzenia rosyjskiego, sprubowała z tymi zastrzykami. Najbardziej mi szkoda tych wczesniejszych szans na donoszenie ciąży. Tu jednak zamiast troche sie postarac wolo wysłać na in vitro. Ostatnio znajoma mówiła że in vitro ma teraz 60% bo mogo wyselekcjonować najlepsze jajeczko i plemik.
Mi to przed ciązo z Kornelio kazali sobie poszykac surogatki lub odpuscić, a sie jednak udało.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując