Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-05, 22:37   #4804
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia cz.II

Hej dziewczyny, mam pytanie jak u was z utrzymywaniem znajomości? Lubicie sie wygadac ludziom czy raczej sie odcinacie? Ja od paru lat urwalam kontakty ze swiatem zewnetrznym, mimo ze zawsze bylam pogodna i towarzyska osoba, z dnia na dzień przestalam miec sile na ludzi. Teraz w moim zyciu jest tylko tż i rodzice. Wiadomo chodze do pracy ale nie mam ochoty na bliższe znajomosci poza. Mialam wczesniej przyjaciolki z podstawowki, liceum studiow, poprzedniej pracy, wszystko urywalam. Nie mam sily rozmawiac z ludźmi, nie mam ochoty opowiadac o swoich problemach ani sluchac o czyis. Czasami mi smutno ze nie mam zadnej bliskiej koleżanki, mam ochotę napisać lub nawet odpisac bo czasami sie odzywają ale odkladam to az uznaje ze teraz juz nie, i ze jak zaczne pisac to trzeba bedzie rozmawiać a ja tak bardzo nie chce z ludzmi rozmawiac. Denerwuje mnie rozmowa z ludzmi, dodam ze lecze sie na depresje i nerwice. Czy myślicie ze takie odciecie sie od zewnetrznego swiata i zerwanie znajomosci moze byc objawem schizofrenicznym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora