Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-31, 12:54   #1993
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Wiem, że post sprzed kilku dni, ale lubię urządzać, więc się wypowiem

Płytę indukcyjną weź jakąkolwiek byle nie czarną A tak serio to miałam w pierwszym mieszkaniu czarną płytę i było na niej widać każdy pyłek. Teraz mam beżowego Whirlpoola i jestem bardzo zadowolona, nie muszę jej wycierać kilka razy dziennie, a jest ładnie. Jedyna rzecz, na którą musisz zwrócić uwagę to żeby była podłączana pod 3 fazy, a nie normalnie wtyczką do gniazdka.

Co do piekarnika to polecam Samsunga dzielonego na pół. Jak robisz coś małego to można używać tylko połówki i dzięki temu zużywa mniej prądu. Pieczenie dwóch różnych rzeczy też się dobrze sprawdziło. Koniecznie z pyrolizą, dzięki której jedyne co musisz zrobić to przetrzeć środek szmatką po tym jak cały brud zamieni się w pył.

Gdybyś chciała piekarnik w słupku (super wygoda, nie zamieniłabym na nic innego) to dobrze się nad nim sprawdza mikrofalówka. Ja dobierałam do piekarnika, więc niespecjalnie skupiałam się na funkacjach. Ma niby gotowanie na parze i jakąś podstawkę do grillowania, ale nie oszukujmy się - najczęściej używam jej do podgrzewania mleka do kawy

Lodówkę też mamy Samsunga, bo akurat była wysoka (2m) i miała cienkie ścianki, więc dużo się mieści w środku oraz spory zamrażalnik.

Za pierwszym razem miałam zmywarkę Bosha i denerwowało mnie, że nie można jej było zostawić uchylonej. Nawet jak była pusta i została zamknięta na kilka godzin to później zapaszek był taki sobie... Teraz mam AEG, można ją zostawić praktycznie w każdej pozycji. Główną zaletą jest fakt, że nie ma kosza na sztućce tylko dodatkową szufladę na samej górze. Dzięki temu na dole mieści się duuuużo więcej rzeczy
Nie kupuj takiej z super oszczędnością wody (poniżej 10l o ile dobrze kojarzę). Zmywarki i tak mało zużywają, a te super oszczędne mają problem np. z rozpuszczaniem kostek do zmywarki, a jeśli jest używana zbyt rzadko to i tak woda ze zbiornika jest usuwana (normalnie woda z ostatniego płukania jest używana do pierwszego płukania przy kolejnym myciu) i zużywa więcej wody niż deklaruje producent. Nie ma co dopłacać za mega ilość programów, zastanów się co Tobie będzie najbardziej potrzebne dla mnie to jest np. program na 60 minut - w 95% przypadków używam tylko jego (jedyny minus jest taki, że nie rozpuszcza tych tańszych kostek, sprawdzają się tylko finish quantum max, które są w folii samorozpuszczalnej, ale przecież nie będę puszczała trzygodzinnego programu tylko po to żeby móc kupować o kilka groszy tańsze kostki

Ale się rozpisałam
Idę nadrabiać resztę
Podpisuje się zmywarki AEG są super. Zanim. Kupiliśmy Electrolux mieliśmy AEG. Chyba 15 lat miała. Dalej chodziła ale czasem na długim. Programie się zacinala. Na upartego można było dalej korzystać.

Ja osobiście jak pomyślę od 2 lat od kiedy kuchnia jest całkowicie wykończona chyba raz czy dwa potrzebowałbym mikrofalówki. Ale to zależy kto co używa.
Zgadzam się co do lodówek... Wiele modeli. Niby duże a jak się otworzy to komory bardzo małe. Spora część zajmuje zamrażarka więc sprawa indywidualna. Ja sporo rzeczy mam w zamrażarce. Kupiłam osobno lodówkę osobno zamrażarka w komplecie. Zamrażarka chodzi troszkę za głośno więc wrzuciłam z kuchni na patio przy pralce. W kuchni została sama lodówka a nie dwudrzwiowa szafa.... Ale zastanawiałam się nad taką poniżej bo bardzo lubię szerokie lodówki. Wszelkie patelnię rondle z rączkami spokojnie wpakuje.


https://www.mall.pl/lodowki/haier-hb...RoCZzEQAvD_BwE
cansada jest offline Zgłoś do moderatora